Dla jednego z największych i najnowocześniejszych na świecie kompleksów produkcji i przetwarzania bibułki higienicznej w Kostrzynie nad Odrą, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 17 bram szybkobieżnych Dynaco. Ze względu na konieczność doszczelnienia dużych otworów montażowych zdecydowano się na bramy All Weather M2 i M3. Bramy znalazły zastosowanie głównie w halach magazynowych wysokiego składowania, hali konwertowania, magazynie surowców, halach z taśmami technologicznymi oraz w stacji próżniowej. Zamontowane urządzenia zapewniły najwyższą odporność przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak napory wiatru, a tym samym trwałość i niezawodność w użytkowaniu.
Bramy szybkobieżne dostarczone na potrzeby tej realizacji nie są pierwszymi , które pojawiły się w zakładach produkcyjnych tejże firmy. Od wielu lat dostarczamy i serwisujemy urządzenia dla naszego partnera w Kostrzynie.

Realizacje
Ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi w hali wysokiego składowania
Zobacz także

Bramy jako zabezpieczenie pracy w niekorzystnych warunkach przemysłu drzewnego
Na potrzeby europejskiego producenta wyrobów drewnopochodnych dostarczyliśmy i zamontowaliśmy cztery bramy szybkobieżne Dynaco All Weather o wymiarach 7000×6500 oraz 6000×6000.

Absolutna sterylność pomieszczeń produkcyjnych
Dla światowego producenta z branży elektronicznej dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 13 bram szybkobieżnych D313 Cleanroom. Bramy zamontowane zostały w fabryce nowoczesnych wyświetlaczy HUD opartych o technologie zwiększające bezpieczeństwo i wygodę kierowców wykorzystywanych w samochodach i motocyklach.

Podział otworu bramowego na strefę przejścia i przejazdu w przemyśle piekarskim
Brama szybkobieżna Dynaco D311 oraz kurtyna paskowa PVC zostały zamontowane w jednym z popularnych zakładów piekarskich w Polsce.